חוק תרומות עצמאיות (seca) מס: סקירה כללית ושאלות נפוצות

מהו מס התרומות לעצמאים (SECA)?

מהו מס התרומות לעצמאים (SECA)? מס התרומות לעצמאים (SECA) הוא היטל מממשלת ארה"ב על מי שעובד עבור עצמם, ולא עבור חברה חיצונית. זה דורש מעובדים עצמאיים לתרום מס שווה ערך הן לחלק המעביד והן לחלק העובד של המס הפדרלי לביטוח תרומות (FICA), המממן את הביטוח הלאומי ואת מדיקר.

post-image-3

מהו מס התרומות לעצמאים (SECA)? – נקודות מרכזיות

 • SECA דורשת מעצמאים לשלם לקרנות המס של ביטוח לאומי ומדיקר.
 • מהו מס התרומות לעצמאים (SECA)?

 • מאחר שעצמאים הם המעסיקים של עצמם, הם רשאים לנכות את חלק המעסיק ממסי SECA כהוצאה עסקית.
 • רווחים עצמאיים נטו של פחות מ-$400 אינם כרוכים במס SECA.
 • סך המס לעצמאים הוא 15.3%, הכולל 12.4% ממס ביטוח לאומי ו-2.9% ממס מדיקר.
 • 1:52

  צפו: 8 הטבות מס לעצמאים

  הבנת מס חוק התרומות לעצמאים (SECA).

  מיסי SECA מחושבים על בסיס הרווח הנקי, המוגדר כהכנסה ברוטו הנובעת מפעילות עסקית, בניכוי ההוצאות שנגרמו במהלך עשיית העסקים.

  מהו מס התרומות לעצמאים (SECA)?מוניות ביטוח לאומי מוערכות בשיעור בסיסי של 6.2% למעסיק ו-6.2% לעובד. משלמי מס עצמאיים הכפופים ל-SECA מחויבים במס של 12.4% (6.2% + 6.2%), מכיוון שהם נחשבים כמעסיקים וגם כעובדים.

  עם זאת, יש מגבלות על כמה הכנסה כפופה לאחוז זה. עבור 2022, מס הביטוח הלאומי מוחל רק על הרווחים הראשונים של 147,000$. בשנת 2023, המס יוחל על הרווחים הראשונים של 160,200$. כל הכנסה מעל רמה זו אינה חייבת במס ביטוח לאומי.

  שיעור המס של Medicare הוא 2.9% (1.45% למעסיקים פלוס 1.45% לעובדים), ואין פטור מעל הכנסה מסוימת. מס ה-SECA הכולל הוא, לפיכך, 15.3%.

  בעלי הכנסה גבוהה עומדים בפני היטל SECA נוסף. כתוצאה מ-Affordable Care Act (ACA), אנשים עם הכנסה נטו של מעל $200,000 ($250,000 לזוגות נשואים המגישים בקשה משותפת) יהיו כפופים למס מדיקייר נוסף של 0.9%.

  ניכוי מס חוק תרומות לעצמאים (SECA).

  ניתן לנכות את חלק המעסיק מהתשלום כהוצאה עסקית. במילים אחרות, מס הכנסה מאפשר לעצמאים להשתמש במחצית ממס המעסיקים למעביד כניכוי פגיעה לצורך חישוב מס ההכנסה של הנישום. זה לוקח בחשבון שהמאמצים של ניהול חברה נעשים על ידי אדם פרטי, ולא על "מעסיק", מה שיהיה במקרה של עובד בחברה.

  חשוב לציין כי מיסי עצמאים מתייחסים למסי ביטוח לאומי ומדיקר, בדומה למיסי FICA שמשלמים מעסיק. כאשר נישום נוטל ניכוי של מחצית ממס SECA, זהו רק ניכוי לחישוב מס ההכנסה של אותו נישום. הוא אינו מפחית את הרווחים נטו מעצמאיים או מפחית את מס העצמאים עצמו.

  תשלום מס התרומות לעצמאים (SECA).

  מכיוון שמשלמי מס שהם עצמאים אינם כפופים לניכוי מס במקור, ה-IRS דורש שמס SECA ייכלל בתשלומים הרבעוניים של מס הכנסה. אם הרווחים הנקיים של עצמאים נמוכים מ-$400 (או $108.28 מכנסייה או ארגון מוסמך אחר בשליטת כנסייה הפטור ממסי ביטוח לאומי ומדיקר של המעסיק), לא חייב מס SECA, והוא אינו חייב להיות רשום על מס לַחֲזוֹר; עם זאת, אם הרווחים הנקיים של עצמאים גבוהים מהמינימום הזה, יש לשלם מס SECA על כל הסכום, כולל הסכום מתחת למינימום.

  כמה מס אתה משלם אם אתה עצמאי?

  סך המס שאתה משלם אם אתה עצמאי הוא 15.3%. זה מורכב ממס ביטוח לאומי (12.4%; הן מצד המעסיק והן מצד העובד של 6.2% כל אחד) ומס Medicare (2.9%; הן מצד המעסיק והן מצד העובד של 1.45% כל אחד).

  כיצד אוכל להימנע מתשלום מיסים אם אני עצמאי?

  אם אתה עצמאי אינך יכול להימנע מתשלום מסים; זה נחשב להעלמת מס. אתה יכול להפחית את סכום המסים שאתה משלם על ידי ביצוע ניכויי מס כדי להפחית את הרווחים שלך, ובכך להפחית את חשבון המס הכולל שלך. מס הכנסה מאפשר לעצמאים לבצע ניכויי מס רבים עבור העסק שלהם, כגון על ציוד משרדי, ציוד משרדי, עלויות בנזין, שירותים וביטוחים.

  האם אתה חייב יותר מס אם אתה עצמאי?

  טכנית, כן, אתה ממוסה יותר. נוסף על תשלום מסים פדרליים ומדינתיים רגילים, אדם עצמאי צריך לשלם מס של 15.3% עבור ביטוח לאומי ומדיקייר. מרכיב הביטוח הלאומי עומד על 12.4%, המורכב ממס מעסיק בגובה 6.2% ומס העובד בגובה 6.2%. מרכיב המס של Medicare הוא 2.9%, המורכב ממס המעביד של 1.45% ומס העובד של 1.45%. אם אתה עצמאי, אתה צריך לכסות גם את חלקו של המעסיק, ומכאן שאתה חייב יותר מס אם אתה עצמאי. מס הכנסה מאפשר ניכוי מס על חלק המעסיק במס.

  tradingpedia.co.il -> powered by : Sakara

  פוסטים קשורים

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  תבדוק גם את זה
  Close
  Back to top button
  דילוג לתוכן