הגדרת חילופי תאומים

מהי בורסת תאומים?

מהי בורסת תאומים? Gemini היא בורסת מטבעות קריפטוגרפיים עולמית. נוסדה בשנת 2014, בורסת תאומים, הידועה גם כ-Gemini Trust Company, היא פרי מוחותם של קמרון וטיילר וינקלבוס, המשקיעים המפורסמים, התאומים וחברי כיתתו של מארק צוקרברג בהרווארד.

post-image-3

מהי בורסת תאומים? – נקודות מרכזיות

מהי בורסת תאומים?

 • Gemini Exchange הוא שירות מסחר במטבעות קריפטוגרפיים המשלב בורסה, שירות נאמנות לנכסים דיגיטליים ופלטפורמת מסחר מתקדמת.
 • ג'מיני ייחודית בשירות המשמורת שלה המחזיק בביטוח של 200 מיליון דולר עבור מחזיקי הקריפטו שלה.
 • ג'מיני הוקמה על ידי התאומים וינקלבוס, שהיו בני כיתתו של מארק צוקרברג בהרווארד.
 • הבנת חילופי התאומים

  האחים וינקלבוס הכריזו על השקת ג'מיני בתחילת 2014, למרות שהבורסה לא עלתה לאוויר עד אוקטובר 2015.

  נכון לרבעון השני של 2022, Gemini פועלת ביותר מ-60 מדינות כולל ארה"ב, בריטניה וקנדה. בדומה לבורסות מטבע דיגיטליות אחרות, Gemini מאפשרת למשתמשים לקנות ולמכור מגוון מטבעות דיגיטליים, בין אם באמצעות מטבע דיגיטלי (לדוגמה, שימוש בביטקוין). לקנות litecoin) או שימוש במטבע פיאט כמו דולר ארה"ב כדי לקנות מטבעות דיגיטליים.

  מוצרי ג'מיני

  מהי בורסת תאומים?Gemini מתגאה במגוון מגוון של מוצרים עבור משקיעים קטנים וסוחרים מתקדמים, המציעים תכונות כמו גרפים ועסקאות מיידיות. Gemini Exchange היא הפלטפורמה של Gemini לקנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. זה זמין גם דרך דפדפני אינטרנט וגם כאפליקציה. האפליקציה לנייד כוללת גם את ארנק Gemini, המאפשר למשתמשים לשלם עבור סחורות באמצעות אחזקות הקריפטו שלהם.

  לסוחרים מתקדמים, Gemini מציעה את פלטפורמת הסוחרים הפעילים שלה. על פי האתר שלה, הפלטפורמה כוללת "תרשימים מתקדמים, סוגי הזמנות מרובים, מכירות פומביות ומסחר בלוקים". הם גם טוענים שהם מסוגלים לבצע פקודות ב"מיקרו-שניות", אבל זה עשוי להיות תלוי איך אתה מגדיר "ביצוע" ובאיזה סוג של מטבע קריפטוגרפי אתה סוחר.

  TheGemini Custodyproduct היא גם מערכת אחסון קר לנכסים המוחזקים על ידי Gemini וגם "פלטפורמת מימון מקורית קריפטו". מוצר המשמורת ייחודי בכך שהוא מספק כיסוי ביטוחי של 200 מיליון דולר לאחזקות קריפטו והוא נאמנות ואפוטרופוס מורשה לפי חוק הבנקאות בניו יורק, מה שהופך את ג'מיני ללא ספק לבורסת הקריפטו המאובטחת ביותר שהתקיימה אי פעם. ג'מיני היא גם מסלקה לעסקאות מחוץ לבורסה.

  תוכניות החלפת מזל תאומים

  בורסת ג'מיני הבחנה את עצמה בתחילת מאי 2016 כשהפכה לבורסת Ethereum המורשית הראשונה בארצות הברית. במאי 2018, הפכה ג'מיני לבורסה הראשונה בעולם שקיבלה רישיון להציע גם מסחר ב-Zcash. הודעה זו באה בעקבות ההודעה שג'מיני החלה להציע מסחר בלוק ב אפריל 2018, מה שמאפשר למשתמשים לקנות ולמכור הזמנות גדולות של מטבעות דיגיטליים מחוץ לספרי ההזמנות הרגילים של ג'מיני. מסחר בלוק יושם על מנת ליצור הזדמנויות נזילות נוספות.

  מהי בורסת תאומים?ג'מיני הרחיבה את שותפויותיה עם ארגונים וחברות אחרות. הבולטת שבהן היא השותפות של Gemini עם Nasdaq, שהוכרזה באפריל 2018. באמצעות שיתוף פעולה זה, Gemini יכולה להשתמש בטכנולוגיית SMARTS של Nasdaq על מנת לנשל פעילות הונאה ומניפולציה של מחירי מטבעות דיגיטליים. מלבד השותפות של נאסד"ק, ג'מיני גם שיתפה פעולה עם Caspian, שירות המסחר במטבעות דיגיטליים וניהול סיכונים.

  כמו ברוב בורסות המטבעות הדיגיטליים, ג'מיני ראה את חלקה בהנפקות. בסוף נובמבר 2017, למשל, Gemini התרסק למספר שעות בעקבות דרישות גבוהות במיוחד באתר האינטרנט שלה. גם הבורסה היריבה Coinbase קרסה בערך באותו זמן. בתגובה כתבו נציגי ג'מיני בבלוג החברה לציין כי "זה לא אתגר ההרחבה הראשון שנתקלנו בו, והוא לא יהיה האחרון", והוסיפו כי הבורסה "ממשיכה לשפר את הביצועים ואת ניטור התשתית שלנו, כך שאנו יכול לצפות בעיות פוטנציאליות מהר יותר בעתיד."

  ג'מיני פעלה כדי להבטיח עמידה בתקנות הפדרליות והמדינתיות בנוגע למכירה ורכישה של מטבעות דיגיטליים. ככזה, החברה משווקת את עצמה כ"חברת ניו-יורקטראסט המוסדרת על ידי מחלקת השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק".

  החל מתחילת 2021, התאומים וינקלבוס שקלו לקחת את הבורסה לציבור, בין אם זה באמצעות הנפקה ראשונית (IPO), רישום ישיר או מיזוג של חברת רכישה למטרות מיוחדות (SPAC).

  tradingpedia.co.il -> powered by : Sakara

  פוסטים קשורים

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  תבדוק גם את זה
  Close
  Back to top button
  דילוג לתוכן