חצר: מונח סלנג פיננסי למיליארד אחד

מהי חצר פיננסית?

מהי חצר פיננסית? המונח "חצר" הוא מונח פיננסי שמשמעותו מיליארד. המונח נגזר מהמונח "מיליארד", המשמש בחלק מהשפות האירופיות והוא שווה ערך למספר מיליארד המשמש באנגלית אמריקאית. יארד שווה ל-10y – 10 בחזקת תשיעית – או למספר אחד ואחריו תשעה אפסים, שנכתב כ-1,000,000,000. אם מישהו היה רוכש מיליארד דולר אמריקאי, הוא יכול להתייחס לרכישה כאל חצר של דולר אמריקאי.

post-image-3

מהי חצר פיננסית? – יארד שווה ל-10y – 10 בחזקת תשיעית – או למספר אחד ואחריו תשעה אפסים, שנכתב כ-1,000,000,000. אם מישהו היה רוכש מיליארד דולר אמריקאי, הוא יכול להתייחס לרכישה כאל חצר של דולר אמריקאי.

מהי חצר פיננסית? – נקודות מרכזיות

 • "חצר" הוא מונח סלנג פיננסי שמשמעותו מיליארד.
 • הוא משמש כדי למנוע בלבול עם המילים מיליון או טריליון בעת ​​ביצוע עסקה.
 • המונח משמש לעתים קרובות במסחר במטבעות.
 • חצר שווה ל-10י-10 בחזקת תשיעית.
 • העולם הפיננסי משתמש בסלנג במקום העבודה.
 • מי שקונה חצר של דולר אמריקאי רוכש מיליארד דולר.
 • הבנת חצר

  מהי חצר פיננסית?לעולם הפיננסי, בדיוק כמו לכל תעשייה אחרת, יש מונחים משלו, כולל המילה חצר. המונח מתייחס למיליארד ועשוי להציע שיטה תמציתית למתן שם לדמות. הוא משמש לרוב כדי למנוע כל בלבול עם המילים מיליון או טריליון בעת ​​ביצוע עסקה. המונח משמש לעתים קרובות במסחר במטבעות.

  מינוחים שונים משמשים ברחבי העולם לזיהוי מספרים גדולים. לדוגמה, מיליארד אחד יכול להיקרא חצר אחת, מיליארד אחד או אלף מיליון, תלוי במדינה.

  העולם הפיננסי מלא בסלנג המקובל בתעשייה כולל כבלים, המשמשים להתייחסות לצמד המטבעות בין הליש"ט לדולר אמריקאי, ות'לוני – שם נוסף לדולר הקנדי – שנושא לוון בחזית.

  נסיבות ייחודיות

  מהי חצר פיננסית?Tradershave נאלצו לפתח טרמינולוגיה משלהם, או סלנג פיננסי, על מנת להקל על המסחר. כפי שהוזכר לעיל, המונח חצר שימש במשמעות של מיליארד על מנת למנוע בלבול עם מילים אחרות כגון מיליון או טריליון שנשמעות דומות. סוחרים, באותה תקופה, תקשרו דרך מערכת הזעקה הפתוחה, צעקו זה לזה או השתמשו באותות יד כדי להעביר מידע על הזמנות הקנייה והמכירה שלהם.

  עם כניסתה של הטכנולוגיה, עולם המסחר החל לבצע את ההמרה ממערכת הצעקה הפתוחה למסחר אלקטרוני. למעשה, רבות מהבורסות הגדולות בעולם ביטלו את הזעקה ואימצו מערכת מסחר אלקטרוני משולבת במלואה, כולל בורסת לונדון (LSE), בורסת בומביי בהודו (BSE) והבורסה של טורונטו (TSX).

  לפי רויטרס, מונחים כמו חצר וכבל אולי ימשיכו לשרוד, אבל מסחר אלקטרוני וטלפוני מוביל למוות איטי של הרבה סלנג פיננסי באופן כללי. מכיוון שרשימת הסוחרים החדשה מתחנכת באמצעות טכנולוגיה מודרנית, הם לא מכירים באותה מידה את השפה הפיננסית שהייתה פופולרית בעבר בבתי מסחר ברחבי העולם. המשמעות היא שהסבירות שהם ישתמשו בטרמינולוגיה הזו בתעשייה היא קלושה.

  tradingpedia.co.il -> powered by : Sakara

  פוסטים קשורים

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  תבדוק גם את זה
  Close
  Back to top button
  דילוג לתוכן