הגדרה של בורסת הוליווד (hsx).

מהי בורסת הוליווד (HSX)?

מהי בורסת הוליווד (HSX)? הבורסה של הוליווד (HSX) היא שוק חיזוי מקוון שבו "משקיעים" מהמרים על הביצועים של מרכיבים שונים בתעשיית הבידור. ההימורים נעשים באמצעות קרדיטים הנקראים Moviestocks, Starbonds, Celebstocks, TVStocks, Movie Funds ונגזרות שונות. העסקאות נעשות ב"דולרים הוליוודיים", אותם מקבלים שחקנים כאשר הם פותחים חשבון, מבצעים עסקות מוצלחות ומשתתפים בחידונים של האתר. לכל "השקעה" יש סמל דמוי טיקר: לדוגמה, הסמל של הסרטIron Man 3 הוא IRNM3.

post-image-3

מהי בורסת הוליווד (HSX)? – העסקאות נעשות ב"דולרים הוליוודיים", אותם מקבלים שחקנים כאשר הם פותחים חשבון, מבצעים עסקות מוצלחות ומשתתפים בחידונים של האתר. לכל "השקעה" יש סמל דמוי טיקר: לדוגמה, הסמל של הסרטIron Man 3 הוא IRNM3.

מהי בורסת הוליווד (HSX)? – נקודות מרכזיות

 • הבורסה לניירות ערך של הוליווד (HSX) היא "שוק מניות" בידורי שבו אנשים יכולים לקנות ולמכור מניות וירטואליות של ידוענים וסרטים עם מטבע שנקרא ה-Hollywood Dollar®.
 • מהי בורסת הוליווד (HSX)?

 • ערכי המניות עולים או יורדים על סמך הצלחת הסרט או הסלבריטאי הבסיסיים בשוק הבידור. המחירים יכולים להמריא עם שובר קופות שנפתח בקופות ולצנוח עם פצצה שאף אחד לא הלך לראות.
 • חברת הברוקרים קנטור פיצג'רלד, שנוסדה ב-1996, רכשה את ה-HSX ב-2010.
 • מרכזו כעת בלוס אנג'לס, קליפורניה.
 • הבנת הבורסה של הוליווד (HSX)

  מהי בורסת הוליווד (HSX)?משחק הבורסה של הוליווד משתמש בטכנולוגיה מתמחה וירטואלית שהומצאה על ידי מייסדי הבורסה והיוצרים של הוליווד, מקס קייזר ומייקל ר. ברנס. הבורסה פועלת מאז 1996 והיא בבעלות חברת הברוקרים קנטור פיצג'רלד, שהשיקה ב-2010 בורסה אמיתית בדומה ל-HSX, הנקראת קנטור בורסה.

  גלגולים קודמים של המשחק כללו שוק מוזיקה (לרכישת אמנים מוזיקליים), פרסים למרוויחים מובילים, ובקצרה, תוכנית "רכישה" שבה הבורסה של הוליווד תתגמל שחקנים מובילים על ידי רכישת תיקי ההשקעות שלהם במחיר של $1 ל$1 מיליון מטבעות חליפין אם השחקן רשם את התיק למכירה באיביי. תכונות אלה הופסקו. הנוהג שהופסק כעת של מכירת תיקים באיביי נחנך על ידי קרטיס אדמונדס, עורך דין לשעבר מטקסס.

  הבורסה של הוליווד משכה השקעות פרטיות במהלך תנופת הדוטקום והציגה מודעות טלוויזיה בערוצי הכבלים במאמץ למשוך שחקנים. לאחר התרסקות thedotcom, הבורסה נרכשה על ידי יחידות של החזן פיצג'רלד. החזן פיצג'רלד השתמש במחירי Moviestock של הבורסה כדי לסייע לפעילות ההימורים שלה בבריטניה, שבה מהמרים יכולים להמר על כמה כסף יכניסו סרטים אמריקאים.

  בורסת הוליווד ושוקי חיזוי

  הבורסה של הוליווד היא שוק חיזוי בצורה של משחק. שווקי חיזוי הם אלה שנוצרו כדי לסחור על תוצאות אירועים. מחירי השוק מצביעים בדרך כלל על מה שרוב השחקנים או "הקהל" חושבים הוא ההסתברות שאירוע מסוים יתרחש. חוזה שוק חיזוי ייסחר בין 0% ל-100%. זוהי אופציה אבינרית שתפוג במחיר של 0% או 100%. אפשר לחשוב על שווקי חיזוי כשייכים למושג הכללי יותר של מיקור המונים, שנועד במיוחד לצבור מידע על נושאי עניין מסוימים.

  שווקי חיזוי, אשר נוטים להיות די מדויקים, קיימים עבור מגוון רחב של נושאים. חלקם, כמו השווקים האלקטרוניים של איווה, נסחרים בכסף אמיתי. לאחרונה, שוקי החיזוי הפכו פופולריים למדי לבחירות. האתר fivethirtyeight.com, המנתח את התוצאות הסבירות של בחירות, בין שאר אירועים, גורמים לשוקי החיזוי.

  יתרונות וחסרונות של HSX

  המסחר ב-Moviestocks וב-Starbonds משמש לחזות את הקופות בארבעת השבועות הראשונים של יציאת הסרט לאקרנים. בהתאם למספר המשקיעים בכל זמן נתון, ה-HSX אמור להיות קל יחסית לתמרן. לעומת זאת, בניגוד למניות הרגילות, ישנם "כתבי אופציה" מיוחדים המונפקים סביב חגים ועונת שוברי הקופות של הקיץ, בהם יש מחירים ספציפיים. אלה מרוויחים כסף אם הקופה חורגת מהסכום הנקוב ויפוג חסר ערך אם לא.

  מהי בורסת הוליווד (HSX)?יתרונות

 • מעט חסמי כניסה
 • מספק מידע שוק חשוב לניבוי הצלחות וכישלונות של סרטים הרבה לפני הפתיחה
 • חסרונות

 • קל יחסית לתפעל בשווקים קטנים.
 • מחירים פגיעים מאוד לאירועים כמו הודעות ליהוק
 • דוגמה ל-HSX

  נניח שאתה חושב שלאל פאצ'ינו, שמקבל עניין מחודש בגלל ההוצאה המחודשת של סרטי הסנדק, עדיין נשאר בו סרט נהדר ואתה רוצה את ההזדמנות להרוויח מזה כסף. אתה יכול לבצע עסקה עם דולרים הוליוודיים כדי לקנות (לאורך זמן) Al Pacino StarBond במחיר מסוים. או, אם אתה חושב למשל, שהעולם ראה מספיק את פאצ'ינו, אתה יכול למכור את ה-StarBond בשורט שלו, מה שמאפשר לך להרוויח מהתנועות כלפי מטה במחיר הכולל של ה-StarBonds של מר פאצ'ינו.

  עם הפוזיציות הארוכות והשורטות, כאשר השוק זז מספיק לכיוון שלך כדי שתוכל להרוויח מספיק כסף כדי לשמח אותך עם הרכישה שלך, אתה מוכר את הפוזיציה הלונג או קונה בחזרה את הפוזיציה השורט שלך, והדולרים ההוליוודיים הנוספים שאתה מקבל הם הרווח שלך.

  סיכום ומסקנות

  הבורסה של הוליווד מאפשרת לך דרך מרגשת להשתתף בניבוי ההצלחה או הכישלון של סרטים וקריירות של כוכבי קולנוע עתידיים. אתה מקבל שני מיליון דולר הוליווד כשאתה מצטרף שמאפשר לך לסחור כרצונך. עסקאות מנצחות מעניקות לך יותר דולרים הוליוודיים ומתחילות אותך בדרך למעמד איל הון.

  שאלות נפוצות על בורסת הוליווד

  כיצד אוכל לבצע עסקה ב-HSX?

  לאחר שפתחתם חשבון, תוכלו לרכוש ולמכור סרטים וכוכבים בשוק הסרטים. כוכבים נקובים ב-StarBonds, בעוד שסרטים נסחרים ב-MovieStocks. המסחר, שיכול להיות ארוך או קצר, מתבצע בדולרים הוליוודיים. אתה מקבל שני מיליון דולר הוליווד כשאתה פותח את חשבונך.

  האם יש הנפקות ראשוניות ב-HSX?

  כן. בפעם הראשונה שכוכב או סרט מתווספים ל-HSX, זה נקרא הנפקה ראשונית או הנפקה לציבור. לרוב, המחיר של הנפקת MovieStock או StarBond יישאר זהה ליום המסחר הראשון.

  האם אני יכול להפסיד דולרים הוליוודיים במסחר?

  כן. אם הערך של MovieStock או StarBond שבבעלותך יורד ואתה מוכר אותו, הפסדתם כסף. עם זאת, הדרך המסוכנת באמת להפסיד היא המקום בו מכרתם או כרתתם MovieStock או StarBond כי חשבתם שהערך עומד לרדת. ככל שהאג"ח או המניה עולים בערכו, הפסד הנייר שלך יגדל עד שתחסל את המסחר או שהאג"ח או המניה יפוג. לכן, אם מיינתם MovieStock ב-H$10 והוא יסגר בסופו של דבר ב-H$100, הפסדתם H$90.

  tradingpedia.co.il -> powered by : Sakara

  פוסטים קשורים

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  תבדוק גם את זה
  Close
  Back to top button
  דילוג לתוכן