כתב ויתור על סיכון

כתב ויתור על סיכון

תאריך תוקף: ינואר 2024

ברוכים הבאים ל- TradingPedia. מסחר והשקעה כרוכים ברמת סיכון משמעותית, ומשתמשים באתר זה צריכים להיות מודעים לסיכונים אלה ולהבין אותם לפני שהם יתעסקו בפעילות פיננסית כלשהי. על ידי שימוש ב- TradingPedia, אתה מאשר ומסכים להצהרת הסיכון הבאה:

 1. סיכוני שווקים פיננסיים:
  מסחר במכשירים פיננסיים כרוך בסיכון משמעותי להפסד. השווקים נתונים לתנודות בלתי צפויות, וביצועי העבר אינם מבטיחים תוצאות עתידיות.
 2. דיוק מידע:
  בעוד אנו שואפים לספק מידע מדויק ועדכני, TradingPedia אינה ערבה לשלמות או דיוק התוכן. המשתמשים אחראים לאימות מידע באופן עצמאי.
 3. החלטות השקעה:
  כל החלטה לעסוק בפעילות פיננסית המבוססת על מידע מ-TradingPedia נתונה לשיקול דעתך. אנחנו לא יועצים פיננסיים, ואין לראות במידע המסופק כייעוץ פיננסי.
 4. תנודתיות בשוק:
  השווקים הפיננסיים יכולים להיות תנודתיים מאוד, ותנועות מחירים פתאומיות עשויות להתרחש. על המשתמשים להיות מוכנים לאפשרות של שינויים מהירים ומשמעותיים בתנאי השוק.
 5. שימוש במינוף:
  מכשירים פיננסיים מסוימים עשויים לכלול שימוש במינוף, שיכול להגדיל הן רווחים והפסדים פוטנציאליים. על המשתמשים להבין את הסיכונים הכרוכים במסחר ממונף.
 6. ייעוץ מקצועי:
  מומלץ למשתמשים לבקש ייעוץ מאנשי מקצוע פיננסיים מוסמכים לפני קבלת החלטות השקעה כלשהן. הדרכה מקצועית יכולה לעזור למשתמשים להעריך את מצבם הפיננסי האישי ואת סובלנותם לסיכון.
 7. קישורים חיצוניים:
  TradingPedia עשויה לספק קישורים לאתרי צד שלישי. איננו אחראים לתוכן או לשיטות העבודה של אתרים אלה, ומשתמשים צריכים לנקוט משנה זהירות בעת ביקור בקישורים חיצוניים.
 8. קבלת סיכון:
  על ידי שימוש ב- TradingPedia, אתה מאשר שקראת והבנת את הסיכונים הכרוכים במסחר ובהשקעה. אתה מקבל אחריות מלאה על ההחלטות והתוצאות הפיננסיות שלך.
 9. שינויים בכתב ויתור על סיכון:
  TradingPedia שומרת לעצמה את הזכות לעדכן או לשנות כתב ויתור על סיכון זה בכל עת. המשתמשים אחראים לבדיקת כתב ויתור זה באופן קבוע.

צור קשר:
אם יש לך שאלות או חששות לגבי כתב ויתור על סיכון זה, אנא צור איתנו קשר בכתובת [contact@tradingpedia.com].

תודה על ההכרה בסיכונים הכרוכים במסחר ובהשקעה ועל השימוש באחריות ב- TradingPedia.

Back to top button
דילוג לתוכן